Laiks iet un bērni izaug, bet bildes paliek kā laba atmiņa! 🙂 Laikā, kad digitālā pasaule pārņem mūsu ikdienu, piedāvāju jautras un interesantas foto sesijas bērnudārziem un skolām, kuru rezultātā saņemsiet vienu drukātu klases kopbildi (pēc katra izvēles) A4 izmērā , kā arī visas bildes tiks nosūtītas elektroniskā veidā ar iespēju lejupielādēt bildes Lielā izmērā (paredzētas drukāšanai) un web izmērā (paredzētas publicēšanai web)

Piedāvājums Nr.1

Jautra un atraktīva klases foto sesija – Cena Eur7.50 (katram kurš piedalās foto sesijā) Cenā ietilpst links ar visām bildēm un viena kopbilde drukāta ~A4 formātā. Foto sesijas norises gaita:
1. Izveidojam klasisku klases kopbildi;
2. Izveidojam jautru klases kopbildi;
3. Sākam foto sesiju pa vienam, ar draugiem un kā katrs vēlas.  (katrs var fotografēties cik vēlas, nav ierobežojumu bilžu skaitā, ierobežots ir tikai foto sesijas kopējas laiks*)
* Klases foto sesijas ilgums līdz 2 stundām.

Piedāvājums Nr.2

Jautra un atraktīva klases foto sesija – Cena Eur5 (katram kurš piedalās foto sesijā)* Cenā ietilpst links ar visām bildēm. Foto sesijas norises gaita:
1. Izveidojam klasisku klases kopbildi;
2. Izveidojam jautru klases kopbildi;
3. Sākam foto sesiju pa vienam, ar draugiem un kā katrs vēlas.  (katrs var fotografēties cik vēlas, nav ierobežojumu bilžu skaitā, ierobežots ir tikai foto sesijas kopējas laiks**)
*Šajā piedāvājumā netiek saņemta drukāta klases kopbilde, bet kopbilde ir tikai elektroniskā veidā.
**Klases foto sesijas ilgums līdz 2 stundām.

Katrs no audzēkņiem var izvēlētie, kuru no piedāvājumiem viņš vēlas.

Piedāvājums darbojas Liepājas robežās. Ārpus Liepājas robežām papildus transporta izmaksas Eur20/100km.

Par pakalpojumu jānorēķinās pirms foto sesijas sākuma.