Personālizstāde „Es mīlu savu Liepāju„

Es Mīlu Savu LiepājuLiepājas pārstāvniecībā ir izveidojusies lieliska tradīcija, 18.martā Liepājas dzimšanas dienu atzīmēt arī Rīgā.

Tā ir lieliska iespēja reizi gadā, visiem liepājniekiem Rīgā, sanākt kopā, uzzināt Liepājas jaunākās aktualitātes, attīstības plānus un atskatīties uz jau paveikto. Tradīcijas tiks turpinātas arī šogad un tieši 18.martā pārstāvniecības telpās būs jūtama svētku noskaņa. Sagaidot Liepājas 389. dzimšanas dienu, Rīgā tiks atklāta Edgara Poheviča personālizstāde „ Es mīlu savu Liepāju”. Izstādē būs skatāmi 20 Liepājas skati, kas lieliski pauž Liepājas būtību, raksturu un īpašo auru. Katrs savu mīlestību pret pilsētu pauž savādāk, mana izspausme ir fotogrāfija un ierāmētie mirkļi, jo tieši šādu es redzu savu Liepāju, paskaidro E. Pohevičs.

18.marts Rīgā būs īpašs ar to, ka katrs pie sirds piespraudīsim Liepājas karogkrāsas lentīti, dziedāsim Liepājas himnu un no sirds varēsim teikt: „ Daudz laimes mana Liepāja!”

Labākā fotogrāfija kategorijā “Ceremonija” 2013

Balva, Labākā fotogrāfija kategorijā Ceremonija 2013

27.02.2014. notika Latvijas Kāzu fotogrāfu Asociācijas (LKFA) rīkotā ceturtā kāzu fotogrāfiju konkursa uzvarētāju apbalvošanas ceremonija un LKFA biedru tikšanās bārā “Sapņi un Kokteiļi”, Blaumaņa iela 32, Rīgā.

Konkursā piedalījās 79 fotogrāfi un 723 fotogrāfijas.  Fotogrāfijas tika dalītas 10 kategorijās – Gatavošanās, Ceremonija, Emocijas, Bērni, Portrets, Jaunais pāris, Detaļas, Svinības, Izšķirošais mirklis un Brīvā tēma.

Ar prieku varu teikt, ka viena no manām 3 iesūtītajām bildēm ieguva pirmo vietu kategorijā “Ceremonija

Labākā fotogrāfija kategorijā "Ceremonija" 2013

Balerīnas uz ielas

Balerīnas uz ielas

Liepājnieks Edgars Pohevičs uz Rīdzenes ielas galerijā “Centrs” Rīgā izlicis savas baleta un dejas fotogrāfijas, kas tapušas Starptautiskajā bērnu baleta festivālā, kas pirms diviem gadiem aizsākās Liepājā.
Šo ekspozīciju jau liepājniekiem bija iespēja redzēt pērn II Starptautiskā bērnu baleta festivāla laikā. Nu arī tirdzniecības centra iekšpagalmā ikviens var uz brīdi apstāties un sajust baletdejotāju kustībās jūtamo vieglumu, nevainīgo pacilātību un dvēselē austošo emociju gammu.
E. Pohevičs atzīst, ka foto viņam tuvs jau kopš bērnības. “Kā jau daudziem, arī man šī aizraušanās sākās ar melnbalto filmiņu, kas ienesa krāsas parastajā ikdienā. Gadiem ejot, no aizraušanās foto kļuva par sirdslietu, un nu jau vairākus gadus tā ir mana pamatnodarbošanās,” saka Liepājas fotokluba “FOTAST” dalībnieks un Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas biedrs, kuru tagad regulāri var sastapt dažādos pasākumos, kāzās un fotosesijās.